Talent Scout

Marta Szydłowska

Background

Acoustic

W podróży życia… JESTEM

Presented by Monica Deep

Halo, halo, dzień dobry!   Witam Cię serdecznie i KOLOROWO mój Drogi Słuchaczu w naszej radiowej wirtualnej przestrzeni. Kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek jesteś, wierzę, że nie ma granic i będziemy mogli się tu spotykać regularnie, by wspólnie ze mną tworzyć i poznawać piękny i mam nadzieję, lepszy świat.   Zapraszam Cię serdecznie do mojego autorskiego programu na antenie radia Polish Voice FM – W Podróży Życia – JESTEM. Audycja będzie […]Kim jestem?

Nazywam się Marta Szydłowska.
Artysta, malarka (samouk), pasjonatka szeroko pojętego rozwoju osobistego, duchowego, zdrowego stylu życia. Kreatorka pozytywnych wibracji, które utrwalam w swoich obrazach.

Maluję Życie obrazami – ale chcę dać Ci COŚ WIĘCEJ NIŻ OBRAZ – cząstkę mnie i tej dobrej pozytywnej energii, dobrego samopoczucia, radości, zachwytu i inspiracji, która towarzyszy mi w procesie tworzenia. W malowaniu prowadzą mnie Anioły, które są często tematem moich prac.
Sięgam po pędzel, by pozwolić Intuicji i Sercu poprowadzić rękę w najskrytsze zakamarki Duszy, by poznać piękno Siebie i Świata.

Prowadzę również autorskie warsztaty artystyczne, na których uczę jak otworzyć się na kreatywność, jak odkryć w sobie na nowo dziecięcą radość i ciekawość życia, jak przełamywać bariery, swoje blokady wewnętrzne, lęk przed pokazaniem publicznie swoich prac, jak pozbyć się wielu niewspierających nas starych przekonań, które po prostu powielamy w swoim dorosłym już życiu … automatycznie. Ale pamiętaj zawsze masz wybór i możesz to zmienić! I o tym będę też mówić i zachęcać do udziału w swoich warsztatach art, bo tam właśnie w bezpiecznej przestrzeni pracujemy również nad tym, by wyjść ze swojej strefy komfortu i zacząć żyć i tworzyć zgodnie ze swoim sercem, intuicją, tym co Ci w duszy gra.

Życie to jedna wielka kreacja. Mamy na nie wpływ! Poprzez swoje myśli, uczucia, decyzje, wybory i wszystko co nas otacza i to kto nas otacza. Będzie więc wielowymiarowo, wielowątkowo i mam nadzieję, że wielobarwnie.

Co więcej?

Wierzę, że każdy z nas dostał jakieś dary i talenty od wszechświata i dlatego warto je odkrywać, rozwijać, by potem dzielić się i oddać je światu. Pamiętaj, Świat czeka tez na Ciebie. I ten wątek będzie pojawiał się w moich audycjach wielokrotnie.

Dzisiaj zaczynam przygodę z radiem i w tej wirtualnej poniekąd przestrzeni będę się z Wami też dzielić swoimi pasjami, doświadczeniem i zachęcać Cię do aktywnego twórczego Życia, po to, byś kiedyś na końcu Swojej Podroży zwanej Życiem mógł powiedzieć – tak, Jestem Spełniony, Jestem Szczęśliwy.

Zapraszam do wspólnych przemyśleń, refleksji, do komentowania i dzielenia się tym, co dla Ciebie jest ważne. Chętnie usłyszę Twój głos! Daj znać, kto jest po drugiej strony? I mam nadzieję, ze będę Ci tu gościć ponownie.

A zatem, do usłyszenia w eterze lub do zobaczenia gdzieś na kolorowym szlaku!
Zapraszam Cię do mojego Kolorowego Życia!

Marta Szydłowska


Gallery

 


 

Rate it

Look Designer

0%