Acoustic

W podróży życia… JESTEM

Presented by Monica Deep

Background
share close
Wednesday 1:00 am 2:30 am
Saturday 12:00 am 5:00 am
Sunday 11:00 pm 12:00 am

Halo, halo, dzień dobry!
 
Witam Cię serdecznie i KOLOROWO mój Drogi Słuchaczu w naszej radiowej wirtualnej przestrzeni. Kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek jesteś, wierzę, że nie ma granic i będziemy mogli się tu spotykać regularnie, by wspólnie ze mną tworzyć i poznawać piękny i mam nadzieję, lepszy świat.
 
Zapraszam Cię serdecznie do mojego autorskiego programu na antenie radia Polish Voice FM – W Podróży Życia – JESTEM. Audycja będzie nadawana w poniedziałki o godz. 19:15 czasu UK.
 
“Dziel się swoim Życiem. Ono nie musi być niezwykle. Wystarczy, że będzie TWOJE”. To są słowa Jacka Walkiewicza, pod którymi podpisuję się w 100%.
I właśnie TU będę dzielić się z Toba częścią mojego Życia, moimi pasjami, doświadczeniem, obserwacja. Tym co przynosi dzień, ludzie, których spotykam, i z którymi odkrywam i doświadczam Życia. A wierz mi, Ludzie są Cudowni!
 
W tej audycji chcę Cię zachęcić do obcowania ze sztuką. Do odkrywania piękna w codziennym życiu i do tworzenia piękna poprzez własne kreacje, do rozwijania i pielęgnowania własnych talentów i pasji. Do pożądania za swoimi marzeniami i do odwagi, by je realizować.
 
Znajdziesz tu informacje i zapowiedzi różnych wydarzeń, eventów, będą inspirujące rozmowy, nie tylko z artystami, ale tez z innymi ciekawymi gośćmi
 
Uwielbiam opowiadać i dzielić się historią ciekawych ludzi, inspirować motywować. Szukam w ludziach wewnętrznego piękna, bo wierzę, że każdy z nas ma to w sobie. Wciąż odkrywam NOWE, eksploruję i smakuję życie na różne sposoby, doświadczam jego różnych barw i odcieni. Moja ostatnia pasja – malowanie- stała się moją zawodową drogą. I o tym będę tez tu mówić, dlaczego warto podążać za głosem serca, za swoja intuicja i dokąd to może nas zaprowadzić.
 

Serdecznie zapraszam do słuchania w poniedziałki o godz. 19:15.

Jeśli chciałbyś zacząć swoją przygodę z malowaniem, zapraszam cię serdecznie do udziału w moich autorskich warsztatach, które organizuję w Londynie i Broadstairs na morzem.

Show episodesW podróży życia… JESTEM eventsRate it
0%