Naturopathy Life Style Adviser

Dorota Sosnowska

Background

House

British Life – New Podcast

Paul St Claire Terry

British Life - New Podcasts Zapoczątkowana przez Dorotę Sosnowską w listopadzie 2023r. nowa audycja pt. BRITISH LIFE (EN) i jej odpowiednik polski WYTŁUMACZ MI ANGLIĘ - ma na celu przybliżenie Angielskiej historii, zwyczajów kulturalnych i tradycji wraz z konsekwentnym wyjaśnieniem jak działa system edukacji, system prawa w UK itd. Audycja jest emitowana w dwóch językach, ponieważ przekaz zależy od grupy docelowej. Możecie zażartować, czy jest to potrzebne Anglikom? Jak najbardziej. […]My Favourite Quote

“Not how long, but how well you have lived is the main thing.” ~ Seneca

 

Dorota Sosnowska przez wiele lat była lektorem języka angielskiego i współwłaścicielką szkoły języków obcych w Gdańsku. W roku 2006 wyjechała za granicę, bo intensywna praca sprawiła, że wypaliła się zawodowo. Po ustaniu pracy w firmie informatycznej w Anglii, zaczęła pracę w firmie rzemieślniczo-usługowej wykonującej ambitne projekty artystyczne przy pomocy unikatowej technologii, głównie do prestiżowych wnętrz takich jak pięciogwiazdkowy Hotel Dorchester w Londynie, Hotel Imperial w Wiedniu, słynne flagowe sklepy w Londynie – Harrods, Chanel, Boss, czy Tommy Hilfiger, ogromnych rezydencji, np. One Hyde Park i wielu innych oraz organizowała i współprowadziła specjalistyczne szkolenia z metody dekoracyjnego pokrywania powierzchni metalami i żywicą dla firm na świecie i brała udział w wielu targach wnętrz, w tym w Londynie, Dubaju i w Las Vegas.

Dzięki swojej pracy zwiedziła 20 krajów oraz mieszkała i pracowała przy projektach artystycznych w Dżajpurze w Indiach. Kiedy jej zdrowie zaczęło trochę szwankować, a długofalowa pomoc lekarska tylko maskowała symptomy jednocześnie jeszcze bardziej pogłębiając problemy zdrowotne, jej uwaga została skierowana w kierunku zdrowia. Dorota zaczęła zadawać sobie pytania o to czy może sobie pomóc w inny, nieszkodliwy, ale skuteczny sposób?

To właśnie te wieloletnie, osobiste doświadczenia przyczyniły się do tego, że zaczęła systematycznie dowiadywać się o metodach naturalnych, o tym w jaki sposób funkcjonuje organizm człowieka i jak można sobie pomóc. Odkrył się przed nią zupełnie nowy świat, o którym nie dowiadujemy się od lekarzy. Dorota osobiście poznała ludzi, którzy tak jak ona zastosowali na sobie podejście naturalne i bardzo dobrze na tym wyszli. Często byli to ludzie, którzy od lekarzy usłyszeli, że zostało im kilka miesięcy miesiące życia, albo, że taka pani uroda, to musi być genetyczne, że tutaj już nic nie da się zrobić, że można tylko brać tabletki przeciwbólowe, że potrzebna jest bardzo inwazyjna operacja, itd.

Okazywało się, że można podejść inaczej i do tego z powodzeniem. Można żyć dalej mimo zdiagnozowanej śmiertelnej choroby, można uniknąć operacji kolan, można zapobiec utracie wzroku itd. Dorota zaczęła zbierać wywiady z tymi ludźmi i je publikować na swojej prywatnej grupie już od trzech lat.

Oprócz tego prowadzi ogólnodostępny fanpage Profilaktyka Zdrowotna – Dorota Sosnowska, który ma na celu dotarcie z tematem zdrowia do szerokiego grona ludzi, zaś w radiu Polish Voice FM poprowadzi audycję z cyklu ZDROWIE, pt. Powrót do Natury w każdy piątek FRI o 19.15 czasu londyńskiego.

 Kontakt do Doroty Sosnowskiej: Tel.: +447920432522
Whatsapp: +447521285426
Fanpage Profilaktyka Zdrowotna – Dorota Sosnowska: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087759373769


Dorota Sosnowska Szansa na Sukces w UK PVFM Interview.https://www.youtube.com/watch?v=inQkL-GKAZA


Gallery

 


 

Rate it

Look DesignerRadio PresenterTalent Scout

0%