play_arrow

Lifestyle

Ja Kobieta jestem na TAK – Warsztaty dla Kobiet

micJustyna Janyga-BogustodaySeptember 19, 2023 124 6 5

Background
share close
  • cover play_arrow

    Ja Kobieta jestem na TAK - Warsztaty dla Kobiet Justyna Janyga-Bogus

Tracklist
  • fast_forward00:00:00 Starting here - Intro
  • fast_forward00:00:10 Ja Kobieta jestem na TAK - warsztaty sceniczne a pewnosc siebie - Warsztaty dla Kobiet - Justyna Janyga-Bogus
  • fast_forward00:00:20 Long John - Song One

Ja KOBIETA jestem na TAK – Warsztaty dla Kobiet

w dn. 1st OCT 2023 w godz. 10:00-16:00

W programie zasady improwizacji scenicznej w praktyce. Jak wykorzystać sceniczne zachowanie w codziennym życiu i jak zbudować pewność siebie.

Organizatorzy: Justyna Janyga-Bogus i Dorota Godlewska

Prelegenci: Agnieszka Sałek (Biofeedback mózgu, trenowanie nawyków i walka z nimi), Justyna Janyga-Bogus (kreowanie pozytnej osobowości na co dzień), Dorota Godlewska (warsztaty sceniczne).

Justyna Janyga-Bogus poprosiła nasze radio Polish Voice FM o patronat medialny nad eventem. W załączeniu wywiad, gdzie możecie poznać ją lepiej oraz dowiedzieć się więcej o naszym radiu.

Co będzie na evencie?

Program obejmuje warsztaty sceniczne i ćwiczenia w zamkniętej grupie. Obecność obowiązkowa, choć wydarzenie jest WYŁĄCZNIE DLA KOBIET.
Jak mówią o sobie organizatorki: Z nami zbudujesz, podź pogłębisz pewność siebie zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Pozwól sobie na poznanie siebie na nowo w gronie kobiet przy wsparciu prowadzących. Podczas warsztatu przewidziane są prelekcje i ćwiczenia z zakresu: budowania pewności siebie przy pomocy narzędzi treningu mentalnego oraz improwizacji scenicznych, poznawanie zdrowych nawyków pielęgnacyjnych, wspólne przepyszne-zdrowe przekąski.

 

Cena biletu: £39.00
Jak kupic bilety?  https://www.paypa.me/justynajb

lub przelew

This Polish Voice FM Radio Station WordPress Theme allows you to view amazing podcast pages. The built-in cue tracklist manager is perfect to create the tracklist or specific cue points with the chapters of the podcast. The time cues can be clicked to link that specific point of the audio.

You can in alternative use also SoundCloud, Mixcloud or Youtube sources (cues not available for these formats).


LifestyleTechno

Rate it
0%